Valdininką įklampino žvejyba tinklais

Gamtosaugininkai baudžia nepartinį Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narį Kazį Aleksiūną ir jo savaitgalio bendražygius už žvejybą tinklais.

Liepos 17 dieną užfiksuotas pažeidimas politikui kainuos 200–700 litų. Vis dėlto politikas neigė brakonieriavęs ir tikino, kad prie įtartinos kompanijos prisidėjo atsitiktinai, užsuko po medžioklės.

Balsas.lt skaitytojas, žvejojęs viename Širvintų rajono vandens telkinių, pastebėjo nelegalia žūkle užsiimančius piliečius.

Iškart apie pastebėtą brakonieriavimo faktą bendruoju pagalbos telefonu 112 buvo informuotas Širvintų rajono policijos komisariato budėtojas. Vėliau tuo pačiu pagalbos telefonu susisiekus su minėtu policijos pareigūnu, jis patikino, kad gauta informacija yra perduoda gyvosios gamtos apsaugos inspekcijai. Be to, jis niekuo daugiau pagelbėti negalįs, nes tai neva ne nusikaltimas, o tik pažeidimas. Taigi – tai ne policijos kompetencija.

Širvintų rajono teisėsaugininkai portalui balsas.lt teigė, kad dėl darbuotojų trūkumo tinkamai sureaguoti negali ne tik policija, bet ir aplinkosaugininkai.

Comments are closed.