Apie mus

Patirtis

2000 - 2013 metais D. Dargis dirbo žurnalistu įvairiuose spaudos leidiniuose - dienraštyje "Lietuvos rytas", savaitraščiuose "Laikinoji sostinė", "Ekstra", "Klubas", "Balsas.lt savaitė", naujienų portale Balsas.lt, naujienų agentūroje ELTA.

Žurnalistas D. Dargis žiniasklaidoje rašė socialinėmis, verslo, kriminalinėmis, pramogų pasaulio temomis.

Jo rašiniai kaskart sukeldavo nemažų, o kai kada ir aštrių diskusijų visuomenėje, verslo, politikos, teisėsaugos pasaulyje.

Kaip viešųjų ryšių atstovas D. Dargis ženkliai prisidėjo prie jaunimo pamėgto naktinio klubo EXIT išviešinimo kampanijos žiniasklaidoje. Apie tai jis spaudos leidiniuose yra rašęs 2001 - 2004 metais.

Tais pačiais metais jis buvo kaip prodiuseris, koncertų vadybininkas tuomet koncertinę veiklą tik pradėjusio ir šiandien pasaulyje plačiai žinomo elektroninės muzikos kūrėjo, prodiuserio Mario Basanov muzikinėje biografijoje. Taip pat padėjo surengti pasirodymus, paskleisti publikacijas apie pirmuosius muzikinės karjeros metus pradėjusius ir šiandien žymiais tapusius Lietuvos atlikėjus - Liną Adomaitį, Rūtą Ščiogolevaitę ir kitus.

D. Dargis dirbo spaudos atstovu koncertinėje agentūroje, kuri surengė masinius renginius Trakų pilyje, Vilniaus koncertų arenose, naktiniuose klubuose.

Dar 1998 metais siekdamas jaunimą pasukti link užimtumo ir tuo pačiu mažinti susidomėjimą nešvariu gatvių gyvenimu, D. Dargis kartu su lengendiniu Kauno didžėjumi Dariumi D. įsteigė pirmąją visoje Lietuvoje jaunųjų didžėjų mokyklą.

Kodėl verta rinktis mus?

1

Mes, kadangi esame šiuolaikiški

2

Mes, nes esame greiti ir plačiai pasiekiami

3

Todėl, kad mes gerai išmanome visas media subtilybes