Tikroji Daktarų istorija

Išleista 5 leidimais. Iš viso nupirkta - 30 tūkst. egzempliorių. Tai visiškas "sould-outas" lietuviškos literatūros istorijoje.

Taip pat išleista elektroninė knygos versija Apple / iTunes / iBookstore.

Apytiksliais knygos leidėjų skaičiavimais, tiek legalias, tiek piratinės knygos versijas visame pasaulyje perskaitė daugiau nei 1 milijonas skaitytojų.

Trumpai apie knygą: Žurnalisto Dailiaus Dargio, rašančio kriminalinėmis temomis, knyga parašyta remiantis iki šiol viešai neskelbtais žinomų teisėsaugos veteranų ir kriminalinio pasaulio veikėjų atliktais tyrimais. Kas nors turbūt jau pamąstė, kad D. Dargio knyga „Tikroji Daktarų istorija", kuri pasirodė 2010-ųjų gegužę, likus vos kelioms savaitėms iki amžiaus teismo procesu vadinamos dar sovietinės epochos laikais Kaune pagarsėjusios Vilijampolėje susiformavusios kriminalinės Daktarų gaujos nusikaltimų bylos pradžios Vilniaus apygardos teisme. Tai ne sąmokslas ar nematomų jėgų specialus „užsakymas", o paprasčiausias kasdienio gyvenimo sutapimas.

2011-ųjų gegužę išleistas papildytas knygos leidimas, kurioje nauja informacija ir kelios fotografijos. Penkiais leidimais išleista Kauno mafijos enciklopedija atsidūrė ir televizijos prodiuserių akiratyje - kelias knygos istorijas nuspręsta perkelti į kriminalinės dokumentikos laidas.

Comments are closed.